L717TWD36W4P
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L717TWD36W4P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 36P STR SLDR CUP
Podatkovni listi: L717TWD36W4P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L717TWD36W4P
Številka dela L717TWD36W4P Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 36P STR SLDR CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10378 pcs Podatkovni list L717TWD36W4P.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 36W4
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija TW
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število vrstic 3 Število pozicij 36 (32 + 4 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 16.0µin (0.41µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L717TWD36W4P4F
L717TWD36W4P4F
Proizvajalci: Amphenol Commercial Products
Opis: CONN D-SUB PLUG 36P STR SLDR CUP
Na zalogi: 9695 pcs
Prenesi: L717TWD36W4P4F.pdf
RFQ
L717TWD24W7PP3SY3F
L717TWD24W7PP3SY3F
Opis: CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR
Na zalogi: 5704 pcs
Prenesi: L717TWD24W7PP3SY3F.pdf
RFQ
L717TWD24W7PMP3SVRM6
L717TWD24W7PMP3SVRM6
Opis: CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Prenesi: L717TWD24W7PMP3SVRM6.pdf
L717TWD36W4PCSY
L717TWD36W4PCSY
Opis: CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
Prenesi: L717TWD36W4PCSY.pdf
L717TWD36W4PMCSV
L717TWD36W4PMCSV
Opis: CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Prenesi: L717TWD36W4PMCSV.pdf
L717TWD36W4PMCSV4F
L717TWD36W4PMCSV4F
Prenesi: L717TWD36W4PMCSV4F.pdf
L717TWD36W4PMP3SV4FRM6
L717TWD36W4PMP3SV4FRM6