L717TWD36W4PMCSV
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L717TWD36W4PMCSV
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: L717TWD36W4PMCSV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L717TWD36W4PMCSV
Številka dela L717TWD36W4PMCSV Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2472 pcs Podatkovni list L717TWD36W4PMCSV.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 36W4
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija TW
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število vrstic 3 Število pozicij 36 (32 + 4 Coax)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Coax and Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 16.0µin (0.41µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki 0.319" (8.10mm)