L77SDC37SVFMC309
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L77SDC37SVFMC309
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37P STR SLDR CUP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L77SDC37SVFMC309
Številka dela L77SDC37SVFMC309 Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 37P STR SLDR CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43368 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija SD
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (M3)
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L77SDCG37SOL2GC309
L77SDCG37SOL2GC309
Proizvajalci: Amphenol Commercial Products
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR