L77SDCG37SOL2GC309
pregled izdelka
Številka dela: L77SDCG37SOL2GC309
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L77SDCG37SOL2GC309
Številka dela L77SDCG37SOL2GC309 Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29602 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija SD
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Board Side (M3)
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal