L77SDCG37SOL2RM5
pregled izdelka
Številka dela: L77SDCG37SOL2RM5
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L77SDCG37SOL2RM5
Številka dela L77SDCG37SOL2RM5 Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43051 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija SD
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Board Side (M3)
Lastnosti Board Lock natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L77SDCG37SOL2RM5GC309
L77SDCG37SOL2RM5GC309
Proizvajalci: Amphenol Commercial Products
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Na zalogi: 28969 pcs
Prenesi:
RFQ
L77SDCG37SOL2RM8C309
L77SDCG37SOL2RM8C309
Na zalogi: 26657 pcs
Prenesi:
RFQ
L77SDCG37SOL2RM5C309
L77SDCG37SOL2RM5C309
L77SDCG37SOL2C309
L77SDCG37SOL2C309
L77SDCG37S
L77SDCG37S
Opis: CONN D-SUB RCPT 37P STR SLDR CUP
L77SDCG37SOL2RM5G
L77SDCG37SOL2RM5G