AIT2-36-52PS
pregled izdelka
Številka dela: AIT2-36-52PS
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka ER 52C 52#16 PIN RECP
  • Sporočilo
Specifikacije AIT2-36-52PS
Številka dela AIT2-36-52PS Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis ER 52C 52#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5789 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-52 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija AIT, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena AIAIT2-36-52PS
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 52 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Neoprene Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 52 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab Odpiranje kabla 2.062" (52.37mm)