AIT2-36-52SS
pregled izdelka
Številka dela: AIT2-36-52SS
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka ER 52C 52#16 SKT RECP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIT2-36-52SS
Številka dela AIT2-36-52SS Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis ER 52C 52#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2165 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-52 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija AIT, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena AIAIT2-36-52SS
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 52 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 52 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla 2.062" (52.37mm) Material backshell, Plating -