MS3116F-18-32P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
MS3116F-18-32P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3116F-18-32P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: MS3116F-18-32P.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3116F-18-32P
Številka dela MS3116F-18-32P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1617 pcs Podatkovni list MS3116F-18-32P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena 71-266618-32P
AMS3116F-18-32P-ND
MS3116F-18-32P-MIL
MS3116F18-32P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Neoprene Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena -