MS3116F-20-41S
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
MS3116F-20-41S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3116F-20-41S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: MS3116F-20-41S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3116F-20-41S
Številka dela MS3116F-20-41S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1249 pcs Podatkovni list MS3116F-20-41S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena 71-266620-41S
AMS3116F-20-41S
MS3116F-20-41S-ND
MS3116F20-41S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Neoprene Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena -