MS3121F16-23P-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS3121F16-23P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 23POS INLINE
Podatkovni listi: MS3121F16-23P-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 932 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3121F16-23P-LC
Številka dela MS3121F16-23P-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT HSG MALE 23POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 932 pcs Podatkovni list MS3121F16-23P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-23
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena AIMS3121F16-23P-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 23
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp