MS3121F16-23S
pregled izdelka
Številka dela: MS3121F16-23S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3121F16-23S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3121F16-23S
Številka dela MS3121F16-23S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1047 pcs Podatkovni list MS3121F16-23S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-23 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3121F16-23S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold