MS3124E14-18SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3124E14-18SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3124E14-18SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124E14-18SLC
Številka dela MS3124E14-18SLC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1773 pcs Podatkovni list MS3124E14-18SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3124E14-18SLC
MS3124E14-18SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell