MS3124E14-18SW
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3124E14-18SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3124E14-18SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124E14-18SW
Številka dela MS3124E14-18SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1435 pcs Podatkovni list MS3124E14-18SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3124E14-18SW
MS3124E14-18SW-ND
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold