MS3124E16-26P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3124E16-26P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3124E16-26P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124E16-26P
Številka dela MS3124E16-26P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1416 pcs Podatkovni list MS3124E16-26P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3124E16-26P
MS3124E16-26P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Chromate over Cadmium
Aplikacije Aerospace, Communication Systems, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3124E16-26P(LC)
MS3124E16-26P(LC)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: RECEPT
Na zalogi: 894 pcs
Prenesi:
RFQ
MS3124E16-23PX
MS3124E16-23PX
Opis: PTSE 23C 22#20 1#16 PIN RECP
Na zalogi: 893 pcs
Prenesi: MS3124E16-23PX.pdf
RFQ
MS3124E16-26PY
MS3124E16-26PY
Opis: PTSE 26C 26#20 PIN RECP
Na zalogi: 891 pcs
Prenesi: MS3124E16-26PY.pdf
MS3124E16-23S
MS3124E16-23S
Opis: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1066 pcs
Prenesi: MS3124E16-23S.pdf
MS3124E16-14P
MS3124E16-14P
Opis: CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 890 pcs
Prenesi: MS3124E16-14P.pdf
MS3124E16-23S(LC)
MS3124E16-23S(LC)
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT
Na zalogi: 1731 pcs
Prenesi: MS3124E16-23S(LC).pdf
MS3124E16-26PW
MS3124E16-26PW
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3124E16-26PW.pdf
Proizvajalci: Amphenol Industrial Operations
Opis: CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PINS
Prenesi: MS3124E16-23P.pdf
MS3124E16-26PLC
MS3124E16-26PLC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Prenesi: MS3124E16-26PLC.pdf
MS3124E16-26PY-LC
MS3124E16-26PY-LC
Opis: CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 926 pcs
Prenesi: MS3124E16-26PY-LC.pdf
MS3124E14-5SLC
MS3124E14-5SLC
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT
Prenesi: MS3124E14-5SLC.pdf
MS3124E16-26PZ
MS3124E16-26PZ
Opis: PTSE 26C 26#20 PIN RECP
Na zalogi: 915 pcs
Prenesi: MS3124E16-26PZ.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika