MS3124E16-26PLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3124E16-26PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3124E16-26PLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124E16-26PLC
Številka dela MS3124E16-26PLC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1899 pcs Podatkovni list MS3124E16-26PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3124E16-26PLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3124E16-23S(LC)
MS3124E16-23S(LC)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT
Na zalogi: 1731 pcs
Prenesi: MS3124E16-23S(LC).pdf
RFQ
MS3124E16-26P
MS3124E16-26P
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1416 pcs
Prenesi: MS3124E16-26P.pdf
RFQ
MS3124E16-26PY-LC
MS3124E16-26PY-LC
Opis: CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT