MS3127E22-41S
pregled izdelka
Številka dela: MS3127E22-41S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3127E22-41S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 886 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3127E22-41S
Številka dela MS3127E22-41S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 886 pcs Podatkovni list MS3127E22-41S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3127E22-41S
MS3127E22-41S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold