MS3127E22-55P
pregled izdelka
Številka dela: MS3127E22-55P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3127E22-55P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3127E22-55P
Številka dela MS3127E22-55P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1141 pcs Podatkovni list MS3127E22-55P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3127E22-55P
MS3127E22-55P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Communication Systems, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3127E22-55PY
MS3127E22-55PY
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: PTSE 55C 55#20 PIN RECP
Na zalogi: 772 pcs
Prenesi: MS3127E22-55PY.pdf
RFQ
MS3127E22-41P
MS3127E22-41P
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 937 pcs
Prenesi: MS3127E22-41P.pdf
RFQ
MS3127E22-55PLC
MS3127E22-55PLC
Proizvajalci: Amphenol Industrial Operations
Opis: CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT PIN
Na zalogi: 2823 pcs
Prenesi: MS3127E22-55PLC.pdf
MS3127E22-55P(LC)
MS3127E22-55P(LC)
Opis: RECEPT
Na zalogi: 787 pcs
Prenesi:
MS3127E22-55PZ
MS3127E22-55PZ
Opis: PTSE 55C 55#20 PIN RECP
Na zalogi: 785 pcs
Prenesi: MS3127E22-55PZ.pdf
MS3127E22-21SY
MS3127E22-21SY
Opis: PTSE 21C 21#16 SKT RECP
Na zalogi: 5461 pcs
Prenesi: MS3127E22-21SY.pdf
MS3127E22-55PW
MS3127E22-55PW
Na zalogi: 915 pcs
Prenesi: MS3127E22-55PW.pdf
MS3127E22-41P(LC)
MS3127E22-41P(LC)
Opis: RECEPT
Na zalogi: 807 pcs
Prenesi:
MS3127E22-41S
MS3127E22-41S
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 886 pcs
Prenesi: MS3127E22-41S.pdf
MS3127E22-41S(LC)
MS3127E22-41S(LC)
Na zalogi: 858 pcs
MS3127E22-21SY-LC
MS3127E22-21SY-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Prenesi: MS3127E22-21SY-LC.pdf
MS3127E22-55PX
MS3127E22-55PX
Na zalogi: 807 pcs
Prenesi: MS3127E22-55PX.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika