PT02A-14-19P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
PT02A-14-19P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT02A-14-19P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT02A-14-19P.pdf2.PT02A-14-19P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT02A-14-19P
Številka dela PT02A-14-19P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6165 pcs Podatkovni list 1.PT02A-14-19P.pdf2.PT02A-14-19P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena PT02A-14-19P-ND
PT02A14-19P
PT02A1419P
U71-146214-19P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold