PT02A-14-19SW
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT02A-14-19SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT02A-14-19SW.pdf2.PT02A-14-19SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT02A-14-19SW
Številka dela PT02A-14-19SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3934 pcs Podatkovni list 1.PT02A-14-19SW.pdf2.PT02A-14-19SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT02A-14-19SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT02A-14-18SZ
PT02A-14-18SZ
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Na zalogi: 3996 pcs
Prenesi: PT02A-14-18SZ.pdf
RFQ
PT02A-14-2P
PT02A-14-2P
Opis: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5026 pcs
Prenesi: PT02A-14-2P.pdf
RFQ
PT02A-14-19S
PT02A-14-19S
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP