PT02SE-16-23P
pregled izdelka
Številka dela: PT02SE-16-23P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.PT02SE-16-23P.pdf2.PT02SE-16-23P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT02SE-16-23P
Številka dela PT02SE-16-23P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1654 pcs Podatkovni list 1.PT02SE-16-23P.pdf2.PT02SE-16-23P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-23 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT02SE-16-23P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold