PT02SE-16-23PLC
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT02SE-16-23PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.PT02SE-16-23PLC.pdf2.PT02SE-16-23PLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT02SE-16-23PLC
Številka dela PT02SE-16-23PLC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2238 pcs Podatkovni list 1.PT02SE-16-23PLC.pdf2.PT02SE-16-23PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-23
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena APT02SE-16-23PLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 23
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount