PT07CE-10-98SLC
Amphenol Industrial OperationsAmphenol Industrial Operations
Amphenol Industrial Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT07CE-10-98SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT SKT
Podatkovni listi: PT07CE-10-98SLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 670 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT07CE-10-98SLC
Številka dela PT07CE-10-98SLC Proizvajalec Amphenol Industrial Operations
Opis CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 670 pcs Podatkovni list PT07CE-10-98SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena APT07CE-10-98SLC
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca PT07CE-10-98SLC
Velik premer dobavljen 10-98 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti Backshell
Razširjen opis 6 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Opis CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Neoprene
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Bulkhead - Front Side Nut
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT07CE-12-10P(SR)
PT07CE-12-10P(SR)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP