PT07CE-12-10P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT07CE-12-10P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PT07CE-12-10P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 775 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT07CE-12-10P
Številka dela PT07CE-12-10P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 775 pcs Podatkovni list PT07CE-12-10P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT07CE-12-10P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold