BLL8H0514LS-130U
AmpleonAmpleon
BLL8H0514LS-130U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLL8H0514LS-130U
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135B
Podatkovni listi: BLL8H0514LS-130U.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 589 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLL8H0514LS-130U
Številka dela BLL8H0514LS-130U Proizvajalec Ampleon
Opis RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 589 pcs Podatkovni list BLL8H0514LS-130U.pdf
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 100V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja CDFM2
Serija - Moč - izhod 130W
Pakiranje Bulk Paket / primer SOT-1135B
Druga imena 568-11692
Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 17dB
Pogostost 1.2GHz ~ 1.4GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 50V 50mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 17dB 130W CDFM2
Trenutna ocena - Tok - preskus 50mA