BLL9G1214LS-600U
AmpleonAmpleon
BLL9G1214LS-600U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLL9G1214LS-600U
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka BLL9G1214LS-600/SOT502/TRAY
Podatkovni listi: BLL9G1214LS-600U.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 239 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 239 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLL9G1214LS-600U
Številka dela BLL9G1214LS-600U Proizvajalec Ampleon
Opis BLL9G1214LS-600/SOT502/TRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239 pcs Podatkovni list BLL9G1214LS-600U.pdf
Napetost - preskus 32V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja SOT502B
Serija - Moč - izhod 600W
Paket / primer SOT-502B Druga imena 1603-1158
BLL9G1214LS-600U-ND
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Gain 19dB Pogostost 1.2GHz ~ 1.4GHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 32V 400mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 19dB 600W SOT502B Trenutna ocena 5µA
Tok - preskus 400mA