100200-4Y50-2
AnarenAnaren
Anaren
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100200-4Y50-2
Proizvajalec / znamka: Anaren
Opis izdelka RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD
Podatkovni listi: 100200-4Y50-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100200-4Y50-2
Številka dela 100200-4Y50-2 Proizvajalec Anaren
Opis RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39760 pcs Podatkovni list 100200-4Y50-2.pdf
Serija - Moč (Watts) 5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Frekvenčni razpon 0Hz ~ 3GHz natančen opis RF Attenuator 0Hz ~ 3GHz 50 Ohms 5W 2-SMD, No Lead
Znižanje vrednosti -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100200F00000G
100200F00000G
Proizvajalci: Aavid Thermalloy
Opis: THER-O-LINK PASTE TUBE 2OZ
Na zalogi: 3041 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: SCS
Opis: BAG STATIC SHLD MTL IN 8"X2.75"