100200-4Z50-2
AnarenAnaren
Anaren
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100200-4Z50-2
Proizvajalec / znamka: Anaren
Opis izdelka RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD
Podatkovni listi: 100200-4Z50-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100200-4Z50-2
Številka dela 100200-4Z50-2 Proizvajalec Anaren
Opis RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7016 pcs Podatkovni list 100200-4Z50-2.pdf
Serija - Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Frekvenčni razpon 0Hz ~ 3GHz natančen opis RF Attenuator 0Hz ~ 3GHz 50 Ohms 10W 2-SMD, No Lead