HCZ471KBCDF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCZ471KBCDF0KR
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Podatkovni listi: HCZ471KBCDF0KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCZ471KBCDF0KR
Številka dela HCZ471KBCDF0KR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 470PF 3KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 174364 pcs Podatkovni list HCZ471KBCDF0KR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca 470pF Debelina (maks.) -
Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija HCZ RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Številka izdelka proizvajalca HCZ471KBCDF0KR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak Straight
Razširjen opis 470pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 470PF 3KV RADIAL