HCZ30R000T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCZ30R000T
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 30 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Podatkovni listi: 1.HCZ30R000T.pdf2.HCZ30R000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCZ30R000T
Številka dela HCZ30R000T Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 30 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2560 pcs Podatkovni list 1.HCZ30R000T.pdf2.HCZ30R000T.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±1ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Serija HC Odpornost 30 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 30 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil