S471M33Z5UR63L6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S471M33Z5UR63L6R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 3KV Z5U RADIAL
Podatkovni listi: S471M33Z5UR63L6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S471M33Z5UR63L6R
Številka dela S471M33Z5UR63L6R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 470PF 3KV Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462567 pcs Podatkovni list S471M33Z5UR63L6R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca 470pF Debelina (maks.) Z5U
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija S RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca S471M33Z5UR63L6R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 470pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 470PF 3KV Z5U RADIAL