S471M47Z5UU83L0R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S471M47Z5UU83L0R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 6KV Z5U RADIAL
Podatkovni listi: S471M47Z5UU83L0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S471M47Z5UU83L0R
Številka dela S471M47Z5UU83L0R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 470PF 6KV Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195879 pcs Podatkovni list S471M47Z5UU83L0R.pdf
Napetost - ocenjena 6000V (6kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.472" Dia (12.00mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose