YK5010203000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YK5010203000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374"
Podatkovni listi: YK5010203000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YK5010203000G
Številka dela YK5010203000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210244 pcs Podatkovni list YK5010203000G.pdf
Žični merilnik 12-22 AWG Voltage Rating 300V
Zgornja prekinitev Screws with Captive Plate Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija YK501 Višina tona 0.374" (9.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena YK50102030J0G
YK50102030J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število vnosov žic 2
Število vrstic 1 Število vezij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Thermoplastic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 2 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Trenutna ocena 20A