APM2T60P200064GAN-GTM1W
pregled izdelka
Številka dela: APM2T60P200064GAN-GTM1W
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Podatkovni listi: APM2T60P200064GAN-GTM1W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T60P200064GAN-GTM1W
Številka dela APM2T60P200064GAN-GTM1W Proizvajalec Apacer
Opis SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4582 pcs Podatkovni list APM2T60P200064GAN-GTM1W.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 160MB/s
Hitrost - branje 405MB/s Velikost / dimenzija 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serija P200-M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 64GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja M.2 Module natančen opis Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Tok - maks 360mA (Typ)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
APM2T60P200064GAN-7TM
APM2T60P200064GAN-7TM
Proizvajalci: Apacer
Opis: SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Na zalogi: 4175 pcs
Prenesi: APM2T60P200064GAN-7TM.pdf
RFQ
Proizvajalci: Apacer
Opis: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Na zalogi: 5784 pcs
Prenesi: APM2T60P200128GAN-7TM.pdf
RFQ
APM2T60P200064GAN-GTM1
APM2T60P200064GAN-GTM1