APM2T60P200128GAN-2TM
ApacerApacer
APM2T60P200128GAN-2TM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APM2T60P200128GAN-2TM
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Podatkovni listi: APM2T60P200128GAN-2TM.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 737 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T60P200128GAN-2TM
Številka dela APM2T60P200128GAN-2TM Proizvajalec Apacer
Opis SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737 pcs Podatkovni list APM2T60P200128GAN-2TM.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 180MB/s
Hitrost - branje 520MB/s Velikost / dimenzija 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serija P200-M Druga imena 1582-1101
86.A0GG2.4T12C
86.AOGG2.4T12C
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC) Velikost pomnilnika 128GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja M.2 Module
natančen opis Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Tok - maks -