MAV0120/3D
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
MAV0120/3D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAV0120/3D
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V
Podatkovni listi: MAV0120/3D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAV0120/3D
Številka dela MAV0120/3D Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9059 pcs Podatkovni list MAV0120/3D.pdf
Voltage Rating - DC 36V Tip Vandal Resistant
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Off-Mom
Serija MAV0120 Mere izreza plošče Circular - 12.00mm Dia
Pakiranje Tray Druga imena 708-2100
delovna temperatura -25°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 500,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Stainless Steel
Trenutna ocena 2A (DC) Barva - pogon / pokrov Silver
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Round, Button
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAV0120/3D1BL024
MAV0120/3D1BL024
Proizvajalci: Arcolectric (Bulgin)
Opis: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V
Na zalogi: 8595 pcs
Prenesi: MAV0120/3D1BL024.pdf
RFQ
MAV0120/3D1RD012
MAV0120/3D1RD012
Na zalogi: 7188 pcs
Prenesi: MAV0120/3D1RD012.pdf
RFQ
MAV0120/3D1GN012
MAV0120/3D1GN012
Prenesi: MAV0120/3D1GN012.pdf
MAV0120/3D1GN024
MAV0120/3D1GN024
Prenesi: MAV0120/3D1GN024.pdf
MAV0120/3D1AM012
MAV0120/3D1AM012
Prenesi: MAV0120/3D1AM012.pdf
MAV0120/3D2AM024
MAV0120/3D2AM024
Prenesi: MAV0120/3D2AM024.pdf
MAV0010DP
MAV0010DP
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: VARISTOR 120V 2A 0603
Prenesi: MAV0010DP.pdf
MAV0020RP
MAV0020RP
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: VARISTOR 120V 3A 0405
Prenesi: MAV0020RP.pdf
MAV0120/3D2AM012
MAV0120/3D2AM012
Prenesi: MAV0120/3D2AM012.pdf
MAV0120/3D1RD024
MAV0120/3D1RD024
Prenesi: MAV0120/3D1RD024.pdf
MAV0120/3D1BL012
MAV0120/3D1BL012
Prenesi: MAV0120/3D1BL012.pdf
MAV0120/3D1AM024
MAV0120/3D1AM024
Prenesi: MAV0120/3D1AM024.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika