MAV0120/3D1BL024
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
MAV0120/3D1BL024 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAV0120/3D1BL024
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V
Podatkovni listi: MAV0120/3D1BL024.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAV0120/3D1BL024
Številka dela MAV0120/3D1BL024 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8595 pcs Podatkovni list MAV0120/3D1BL024.pdf
Voltage Rating - DC 36V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Off-Mom
Serija MAV0120 Mere izreza plošče Circular - 12.00mm Dia
Pakiranje Tray Druga imena 708-2106
delovna temperatura -25°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 500,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Blue Lastnosti Stainless Steel
Trenutna ocena 2A (DC) Barva - pogon / pokrov Silver