MP0045/1E1BL012
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP0045/1E1BL012
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
Podatkovni listi: MP0045/1E1BL012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP0045/1E1BL012
Številka dela MP0045/1E1BL012 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6675 pcs Podatkovni list MP0045/1E1BL012.pdf
Voltage Rating - AC 250V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-On
Serija - Mere izreza plošče Circular - 16.20mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena 708-2520
MP0045/1E1BL012-ND
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Blue Lastnosti Stainless Steel
Trenutna ocena 3A (AC) Barva - pogon / pokrov Silver