MP0045/1E1BL220
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP0045/1E1BL220
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
Podatkovni listi: MP0045/1E1BL220.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP0045/1E1BL220
Številka dela MP0045/1E1BL220 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5594 pcs Podatkovni list MP0045/1E1BL220.pdf
Voltage Rating - AC 250V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-On
Serija - Mere izreza plošče Circular - 16.20mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 220 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Blue
Lastnosti Stainless Steel Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 3A (AC)