ALQ50G48N
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
ALQ50G48N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALQ50G48N
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 132W
Podatkovni listi: ALQ50G48N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ALQ50G48N
Številka dela ALQ50G48N Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 132W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5751 pcs Podatkovni list ALQ50G48N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.48" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm) Serija ALQ50
Moč (Watts) 132W Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP Module, 1/4 Brick Druga imena 454-1130
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 50A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ALQ40F48N
ALQ40F48N
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 132W
Na zalogi: 5754 pcs
Prenesi: ALQ40F48N.pdf
RFQ
ALQ40Y48N
ALQ40Y48N
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V 144W
Na zalogi: 5097 pcs
Prenesi: ALQ40Y48N.pdf
RFQ
ALQ318
ALQ318
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V