NLP65-9612
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NLP65-9612 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLP65-9612
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 65W
Podatkovni listi: NLP65-9612.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NLP65-9612
Številka dela NLP65-9612 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 12V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5287 pcs Podatkovni list NLP65-9612.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm)
Serija NLP65 Moč (Watts) 65W (75W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 72%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5.4A
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NLP65-9615G
NLP65-9615G
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 65W
Na zalogi: 4234 pcs
Prenesi: NLP65-9615G.pdf
RFQ
NLP65-9610
NLP65-9610
Opis: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 65W
Na zalogi: 5767 pcs
Prenesi: NLP65-9610.pdf
RFQ
NLP65-9612J
NLP65-9612J
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 60W
Prenesi: NLP65-9612J.pdf
NLP65-9610E
NLP65-9610E
Prenesi: NLP65-9610E.pdf
NLP65-9608J
NLP65-9608J
Opis: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
Prenesi: NLP65-9608J.pdf
NLP65-9612GJ
NLP65-9612GJ
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 60W