NLP65-9615
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NLP65-9615 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLP65-9615
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 65W
Podatkovni listi: NLP65-9615.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NLP65-9615
Številka dela NLP65-9615 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 15V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5851 pcs Podatkovni list NLP65-9615.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm)
Serija NLP65 Moč (Watts) 65W (75W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 72%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4.4A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.4A
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NLP65-9620GJ
NLP65-9620GJ
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 24V 60W
Na zalogi: 1489 pcs
Prenesi: NLP65-9620GJ.pdf
RFQ
NLP65-9620J
NLP65-9620J
Na zalogi: 1818 pcs
Prenesi: NLP65-9620J.pdf
RFQ
NLP65-9615E
NLP65-9615E
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 65W