LB115S12K
Ault / SL PowerAult / SL Power
LB115S12K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB115S12K
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka PWR SUPPLY AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: 1.LB115S12K.pdf2.LB115S12K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
76 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB115S12K
Številka dela LB115S12K Proizvajalec Ault / SL Power
Opis PWR SUPPLY AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1684 pcs Podatkovni list 1.LB115S12K.pdf2.LB115S12K.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.1mm)
Serija LED Moč (Watts) 75W (110W Forced Air)
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 89%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.25A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LB115S56K
LB115S56K
Proizvajalci: Ault / SL Power
Opis: AC/DC CONVERTER 56V 75W
Na zalogi: 1648 pcs
Prenesi: LB115S56K.pdf
RFQ
LB10
LB10
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: PLIERS BOX JOINT 10"