LB115S48K
Ault / SL PowerAult / SL Power
LB115S48K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB115S48K
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 75W
Podatkovni listi: 1.LB115S48K.pdf2.LB115S48K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
76 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB115S48K
Številka dela LB115S48K Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 75W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1707 pcs Podatkovni list 1.LB115S48K.pdf2.LB115S48K.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.1mm)
Serija LED Moč (Watts) 75W (115W Forced Air)
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 90% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.56A Odobritve CE