TE30A0503B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A0503B01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE30A0503B01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
Podatkovni listi: 1.TE30A0503B01.pdf2.TE30A0503B01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE30A0503B01
Številka dela TE30A0503B01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5507 pcs Podatkovni list 1.TE30A0503B01.pdf2.TE30A0503B01.pdf
Utež 0.551 lb (249.93g) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija TE30 (30W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 271-2915
delovna temperatura -20°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 5V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4A