TE30A0503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A0503F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE30A0503F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Podatkovni listi: 1.TE30A0503F01.pdf2.TE30A0503F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE30A0503F01
Številka dela TE30A0503F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4650 pcs Podatkovni list 1.TE30A0503F01.pdf2.TE30A0503F01.pdf
Utež 0.551 lb (249.93g) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija TE30 (30W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 271-2916
delovna temperatura -20°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 5V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 4A Dolžina kabla 57" (1.45m)