TE40A2402N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE40A2402N01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE40A2402N01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Podatkovni listi: 1.TE40A2402N01.pdf2.TE40A2402N01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE40A2402N01
Številka dela TE40A2402N01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4512 pcs Podatkovni list 1.TE40A2402N01.pdf2.TE40A2402N01.pdf
Utež 0.551 lb (249.93g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija TE40 (40W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 41W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 24V 41W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.7A
Dolžina kabla 57" (1.45m) Odobritve CB, CE, DEMKO, UL