TE40A2403B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE40A2403B01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE40A2403B01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Podatkovni listi: 1.TE40A2403B01.pdf2.TE40A2403B01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE40A2403B01
Številka dela TE40A2403B01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4625 pcs Podatkovni list 1.TE40A2403B01.pdf2.TE40A2403B01.pdf
Utež 0.551 lb (249.93g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija TE40 (40W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 41W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 24V 41W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.7A
Dolžina kabla 57" (1.45m) Odobritve CB, CE, DEMKO, UL