ESU2-100IND
B+B SmartWorx, Inc.B+B SmartWorx, Inc.
B+B SmartWorx, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESU2-100IND
Proizvajalec / znamka: B+B SmartWorx, Inc.
Opis izdelka SERIAL DEVICE SERVER 8-PORT
Podatkovni listi: ESU2-100IND.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESU2-100IND
Številka dela ESU2-100IND Proizvajalec B+B SmartWorx, Inc.
Opis SERIAL DEVICE SERVER 8-PORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3995 pcs Podatkovni list ESU2-100IND.pdf
Uporabljena IC / del MAX491 Tip USB to Serial
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik RS-232
Vključuje USB - B 2.0 Male to USB - A 2.0 Male Cable Lastnosti LED Indicator
Pretvori v (Adapter End) D-Sub 09 Pos (DB9) Male (8) Pretvori iz (Adapter End) USB - B 2.0 Female
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESU2-100
ESU2-100
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: SERIAL DEVICE SERVER 8-PORT
Na zalogi: 5158 pcs
Prenesi: ESU2-100.pdf
RFQ
ESU2-100-EMB
ESU2-100-EMB
Na zalogi: 5797 pcs
Prenesi: ESU2-100-EMB.pdf
RFQ
Prenesi: ESU2-400.pdf
Prenesi: ESU2-400-EMB.pdf
ESU107M160AL4AA
ESU107M160AL4AA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 160V T/H