ESU107M450AN9AA
KEMETKEMET
ESU107M450AN9AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESU107M450AN9AA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H
Podatkovni listi: ESU107M450AN9AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESU107M450AN9AA
Številka dela ESU107M450AN9AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67328 pcs Podatkovni list ESU107M450AN9AA.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ESU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.56A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-15754
SU107M450AN9AAKPLP
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose