44WR200KLFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 44WR200KLFTB
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 44WR200KLFTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 44WR200KLFTB
Številka dela 44WR200KLFTB Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39585 pcs Podatkovni list 44WR200KLFTB.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.190" x 0.154" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.91mm x 5.31mm)
Serija 44 Odporen material Cermet
Odpornost 200 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 9 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment